Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ínhüvelygyulladásra kapott...

Ínhüvelygyulladásra kapott valaki gipszet?

Figyelt kérdés

Ma voltam orvosnál, szenvedek vele hónapok óta. Már mindent kipróbáltunk, most azt mondta, ha ez az utolsó injekció sem hat, akkor hétfőn be kell gipszelni, az egyiket biztosan. Soha nem voltam gipszben, nagyon rossz lesz? Mennyire gipszelik be? Tényleg táppénzre kell vele jönnöm annyira semmit nem tudok majd vele csinálni?

Volt valakinek mindkét kezében? Begipszelhetik mindkettőt? Nagyon félek mi lesz hétfőn. Most már egy hete hogy az orvos mindkettőt teljesen befáslizta, kaptam karfelkötőt is és nem dolgozom csak lógatom a nyakamban. Muszáj gipszbe tenni vagy így is javulhat?



2017. szept. 21. 22:49
 1/4 A kérdező kommentje:

Hátha valakinek hasznos lesz, mindkét karomat be kellett gipszelni :(

Ráadásul 1 hónapra. De a dokim bíztat h bírjam ki, mert rendbe jön ha gipszben van.

Mikor mondta h akkor mindkettő gipsz és menjek át a gipszelőbe hát nem akartam..de feltették az egyiket és rábeszélt h inkább most mindkettő mint külön külön az egy hónap.

Nem mondom h könnyű mert mindkét kezem könyökömtől négy ujjam végéig de most nem fáj. Úgyh. Akinek gipszbe akarják tenni, menjen bele, nem kellemes de megéri

2017. szept. 25. 15:23
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet pusztítóan rossz ha ilyen jól írsz vele már egy nap után......Javulást.
2017. szept. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A párom ír nekem, még most is gipszben vagyok :(

4 napja lett volna a levétel, le is vettek aztán két napra ra ugyanúgy fájni kezdett és azonnal begipszeltek újra.

2017. okt. 30. 16:04
 4/4 A kérdező kommentje:

Senki ne kérje a gipszelest ilyen esetben!!

Mindkét karom hónapokig gipszben volt, ráadásul mindkettőn 4 ujjam is gipszben konyekig és a nyakamba kötve kellett hordani.

Az orvos mindig hitegetett hogy leveszi de mindig újabb hetek jöttek gipszben.

Végül levették de ugyanúgy fajt, fasli+felkotes. Elmentem maszek orvoshoz aki rögtön kiírt műtétre.

Nem gipszelgetni kellett volna 4,5 hónapig hanem műteni.

A műtét után sajnos ismét 6 hetig voltam gipszben, szo szerint vallig ráadásul mert már a konyokomig ment a gyulladás. Első két hetben bent kellett maradnom mert a vallgipszekkel nem engedtek haza rögtön.

Teljes ellátásra szorultam 6 hetig. Utána már csak konyok gipsz volt 4 hetre.

Menjetek el maszekba és ne engedjétek hónapokig húzni mert ez lesz a vége!

2019. jan. 23. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!