Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Meghúzódott a lábam, mit tegyek?

Meghúzódott a lábam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Annyira nem vészes, sántikálva tudok menni, de feszül, fáj. Mennyi ideig kellene pihentetni?

2017. szept. 22. 16:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Hat bemtom te hogy vagy vele, d a huzodas az nem nagy cucc, en nem is szoktsm pihentetni, 4 nap alatt siman elmulik, ha az ilyen pici rostok is elszakadnak az olyan 1 het kb nekem. De nemtudom neked milyen sulyos, vagy hogy hogy huztad meg, az enyem lehet szert mulik el ilyen hamar mert csak tulnyujtom magam, meg meg fiatal vagyok (14). Ha nagyon nem birod akkor kend zsibbasztos sportkremmel, az enyhit s fajdalmon. Valamint meg kilbrobalhstod, a DMben kalhsto furdosot, amire az van irva hogy muscle and joints. Az nekem a kisebb hizodasokat el szokts mulasztani, vagy enyhiteni.
2017. okt. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!