Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ma térdre estem, nagyon fáj,...

Ma térdre estem, nagyon fáj, bicegve járok, de nem lila?

Figyelt kérdés
Ma edzésen a térdemre estem (gimnasztika, szivacsgödörbe hátraszaltóztam, de nem volt elég mély a gödör és leértem az aljára), nagyon fáj, a járás megy, de egy kicsit bicebócán. Behajlítani eléggé fáj, de azért be tudom. Nagyon kicsit bedagadt, de semmi lila folt, vagy nagyobb duzzanat, csak kicsike dagadas (tényleg nagyon kicsi). Mi lehet ez? Zúzodás? Mit kezdjek vele? Mehetek edzésre?

2017. okt. 4. 21:31
 1/3 fenui válasza:
Nem vagyok orvos, így azt javaslom, mielőbb!! menj el az orvosodhoz, valószínűleg elküld majd röntgenre. Ha nem vagy jól, TILOS edzeni! Ami nem árthat neki, az a jegelés, illetve a gyulladáscsökkentő kenőcsök.
2017. okt. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 fenui válasza:

A másik, hogy hogy az istenbe sikerült térdre érkezni szivacsba?? Nem volt mindenki mellett segítő? Nem volt esetleg elhordva a szivacs az érkező helyről (gödör ott ahova érkeztek, mert az emberek szarnak visszakotorni a szivacsot maguk után)? Szivacsba háttal, oldallal vagy ha nagyon kell kinyújtva, hassal érkezünk, ha már egy mozdulatot biztosan tud az ember akkor állásba...

Off: szerettem volna ha nekem olyan sulim lett volna ahol van szivacsgödör...

2017. okt. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom,miert kell ilyen kioktato stilusban valaszolni, de azert koszonom. Es amugy nem a sulimban volt, nem tudom ezt honnan vetted, mivel edzesen tortent. 9 eve jarok gimnasztikara, hidd el tudom mit csinalok, tudom, hogy kell erkezni csak epp igy jott ki, mert magas is vagyok.
2017. dec. 17. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!