Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Fáj a lábfejem! Lehet hogy a...

Fáj a lábfejem! Lehet hogy a régi sérülés miatt?

Figyelt kérdés

Kb.fél éve sikeresen ráestem a lábfejemre.Első hetekben nehezen tudtam ráállni és eléggé fájt + dagadt volt és enyhén lila.

Iskola orvosnak mutattam meg,ő azt mondta,hogy nincs eltörve,de nem ártana megnézetni.Nos ezt anyám ellenezte én meg nem tudtam egyedül elmenni a klinikára(azt sem tudom,hogy hol van).

Apa rendszeresen utazgatott a munkája miatt,szóval ő sem tudott elvinni orvoshoz.Szóval továbbra is jártam suliba meg minden...


Szerencsére kb.1 hónap után elmúlt.Viszont azóta elkezdett fájni(a lábfejem oldalánál).Simán futás közben meg gyaloglás közben is.


Lehet hogy a régi sérülés az oka ?


16L



2017. okt. 7. 08:34
 1/2 ginger99 válasza:
Fél éve ha jól gondolom egy csúnya zúzódásod lehetett ami felépülés szempontjából macerásabb, mint egy törés. Akkor elkellett volna már menni orvoshoz és tornáztatni kellett volna. Mivel ez elmaradt szerintem pótold, különböző gyakorlatokat lehet találni a neten is. Ezeket csinálhatod meleg vízben is ami jót fog tenni a lábfejednek. Ha nem érzel javulást akkor mindenképpen menj el gyógytornászhoz vagy ortopédushoz, attól függetlenül, hogy mit szól hozzá anyukád.
2017. okt. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen,elég csúnya volt,de pont azért nem mehettem orvoshoz,mert ,,csak'' zúzódás.


Az nem számított,hogy lábra is alig tudtam állni.Nem még menjek el külön tanárhoz meg tesizzek (a tanárral sikerült megbeszélni,hogy részleges felmentést adjon,szóval csak tornázgattam).Jelzem,hogy a külön tanár kb.20 perc séta + busz,ahol rendszerint nincs ülőhely......


De azért örülök,hogy már nem fáj úgy.El sem merem mondani anyának,hogy fáj ott :/ Ha annál leszarta,akkor most sem fog mást csinálni.Neki ez a mániája,ez nem hiányozhat senki az iskolából.

2017. okt. 10. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!