Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi történhetett a gyomrommal?

Mi történhetett a gyomrommal?

Figyelt kérdés
tegnap nevettem hirtelen egy nagyot, és azóta minden nyelés után, amikor leér a gyomromra a táplálék, fájdalommal jár.
2017. okt. 7. 13:34
 1/1 EZEZ válasza:

Hat ez erdekes :D lehet valami belső légzési vagy emésztési rendszer a hirtelen mozdulatra/cselekedetedre így reagált és megserult valamilyen formaban mintha megutned a kezed vagy labad hasonloan tudom elképzelni vagy ugy mint a csuklást.. Szerintem nem komoly el fog mulni..


Azonban vigyazz az ilyenekkel, hallottal mar Chrysippos esetéről?


"A görög sztoikus filozófus utolsó perceit hisztérikus állapotban töltötte. Leitatta a szamarát, majd nézte, ahogy a részeg állat megpróbál vadfügét legelni. A látványt annyira mulatságosnak találta, hogy szó szerint halálra röhögte magát."

2017. okt. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!