Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ez mi lehet. Törés zúzódás...

Ez mi lehet. Törés zúzódás rándulás repedés?

Figyelt kérdés

Edzésen voltam és rosszul raktam bele az ellenfél be egy toló rúgás aminek a következménye az lett hogy a bal lábujjam rohadtul fáj. Nincs semmilyen színeváltozás csak be van dagadva egy kicsit a lábujjon fölött és rohadtul fáj az edző azt mondta hogy jegeljem.

Most érkezem Eleinte rohadtul fájt most kicsit enyhítette.

Szerintetek mi lehet?

Hány napot pihentesem?

Külföldön vagyok ezért nagyon költséges az orvos Ja és mozgatni tudom csak fáj.



2017. okt. 11. 15:16
 1/6 A kérdező kommentje:
Itt egy kep: [link]
2017. okt. 11. 15:27
 2/6 anonim válasza:
nekem volt egy ilyen hasonlo de szerintem zúzodás lehet és az attól függ hogy mennyit pihenj hogy mennyire van megzúzódva na jobbbulást
2017. okt. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Koszonom

Akkor nem tores igaz?

Hat hetfoig pihentetem az jo?

Decemberbe versenyem lesz.

2017. okt. 11. 15:32
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja es ha kicsit mozgatom nem faj annyira de ha nagyon behajlitom vagy felfeszitem a labujam akkor faj es nehezen tudom meg csinalni
2017. okt. 11. 16:49
 5/6 A kérdező kommentje:

Ja es lukteto fajdalmat erzek

Jarni hat ralepni nem tudok mert nagyon faj.

De nincs szinelvaltozas. Ha nem Mozgatom csak picit faj.

2017. okt. 12. 03:09
 6/6 anonim válasza:
Szerintem jobb ha elmész megnézetni. Nekem is olyen volt és azt mondták hogy éppen nem tört el csak megrepedt a csont.
2017. okt. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!