Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Rockerek, mit tudok csinálni?

Rockerek, mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék bakancsot hordani, viszont volt egy bokatörésem és maradandó, mai napig fáj. Az orvosom nem ajánlja, de nagyon szeretném hordani. Mit tudok tenni azért, hogy hordhassam?

2017. okt. 14. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Várj, míg rendbe jön :)
2017. okt. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Annyira rossz állapotban van a lábam, hogy nem lesz jobb. 3 éve volt a műtét, azóta volt 3 kisebb műtét és nem javul. Egész életemet végigkíséri.
2017. okt. 14. 15:00
 3/8 anonim ***** válasza:

Acélbetét nélküli bakancs?

Tudom, nem az igazi, de mégiscsak jobb, mint a semmi.

2017. okt. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem pont az, hogy acélbetétes kellene.:(
2017. okt. 14. 15:06
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg bokarögzítővel, acélbetét nélkül? Nekem is le kellett mondanom a shelleysemről,mert nem bírta a térdem a súlyát. Nem örültem,de ez van. Am. ha nem deformálódott a bokád,akkor talán egy kisebb (pl 8-14 soros) bakancs még segíthet is stabilan tartani sztem...
2017. okt. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Végre egy értelmes válasz. Utána fogok nézni. Egyébként nincs eldeformálódva. Az ízületekkel van baj.
2017. okt. 14. 15:13
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak szivacsos talpbetétek, amik kímélik a lábat. Tegyél a bakancsba, akár kettőt, darabonként.
2017. okt. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Cipésszel rakass bele sarokbélést.
2017. okt. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!