Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehet eltört a kezem? Elég...

Lehet eltört a kezem? Elég holnap bemenni megnézetni? 17/l

Figyelt kérdés
Szóval ma reggel mászkáltunk a barátaimmal és hülyeségből elkezdtünk fára mászni. Tudom gyerekes de már ez van. Elég magasra másztam és jól is tudok de bevertem a fejemet az egyik ágba és úgy meglepődtem hogy leestem. Lefele kézzel érkeztem de a fejem lent is jól beütöttem. Szédülök is kicsit. Viszont a könyököm alig mozdul. Hazahoztak azt mondtam bemegyek majd a kórházba, mert be akartak vinni, de várni akarok mert már háromszor volt eltörve csontom és félek hogy megint eltört, hátha nem és jobb lesz. Szerintetek várhatok holnapig? Nem hiszem hogy baj lenne. Itthon szerencsére nincs senki nem hiányzik most a pánik hogy jaj mit csináltam megint. Szerintetek eltört? Egyre kevésbé tudom hajlítani. Vagy menjek be még ma az ügyeletre? Én nem igazán akarok. Lehet jövő héten is bőven ráér.
2017. okt. 14. 17:00
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Mellesleg nem várom hogy a jótündér forrassza össze hanem gondoltam ha eltört nem rohad le holnap reggelig nem mindenki rohan azonnal kórházba ha megüti magát, ha meg holnapra nem fáj annyira (bár akkor is fájna ha nem tört el holnap is azért mondtam hogy ráér) akkor nem rohanok fölöslegesen tök egyedül az ügyeletre fele. Ennyi.
2017. okt. 14. 18:33
 12/13 anonim ***** válasza:
Hat en vagyok a jotunderes valaszolo, es ugy ertetttem, hogy menj el ma, mert lehet szzsl artassz neki ha nem mesz el, es valoszinuleg nem mulik el holnapra es ha ma nem mentel akkor holnap kenytelen leszel. Csak probaltam vicci lenni, de elnezest kerek ha megsertettelek.
2017. okt. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ma azért mindenképpen menj be a sürgősségire egy röntgenre szerintem. Esélyes, hogy eltört a karod, meg egy agyrázkódás sem vicc. Én az agyrázkódás miatt aggódnék jobban egyébként. Csonttöréssel én is voltam már úgy, hogy csak 2 nap múlva mentem el orvoshoz, aztán mégsem lett bajom, megműtötték vagy begipszelték a kezem/lábam. De az agyrázkódás komoly dolog!


Majd írd meg azért, hogy mi let veled végül!

2017. okt. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!