Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehet eltört a kezem? Elég...

Lehet eltört a kezem? Elég holnap bemenni megnézetni? 17/l

Figyelt kérdés
Szóval ma reggel mászkáltunk a barátaimmal és hülyeségből elkezdtünk fára mászni. Tudom gyerekes de már ez van. Elég magasra másztam és jól is tudok de bevertem a fejemet az egyik ágba és úgy meglepődtem hogy leestem. Lefele kézzel érkeztem de a fejem lent is jól beütöttem. Szédülök is kicsit. Viszont a könyököm alig mozdul. Hazahoztak azt mondtam bemegyek majd a kórházba, mert be akartak vinni, de várni akarok mert már háromszor volt eltörve csontom és félek hogy megint eltört, hátha nem és jobb lesz. Szerintetek várhatok holnapig? Nem hiszem hogy baj lenne. Itthon szerencsére nincs senki nem hiányzik most a pánik hogy jaj mit csináltam megint. Szerintetek eltört? Egyre kevésbé tudom hajlítani. Vagy menjek be még ma az ügyeletre? Én nem igazán akarok. Lehet jövő héten is bőven ráér.
2017. okt. 14. 17:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
A te könyököd, nem az enyém. Ha ennyire nem érdekel, akkor bőven ráér akkor megnézetni, amikor akarod. Ne várd, hogy itt bárki elkezdjen győzködni, hogy ez milyen sürgős. Nyilván nem halsz bele, ha vársz, szóval a te dolgod.
2017. okt. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Bőven ráér. Persze lehet, hogy minél többet vársz, annál nehezebb lesz megreparálni, elmozdulhat, ha törött, még akár ideget/eret is sérthet, a töréstől függően. De az is lehet, hogy csak elrepedt, vagy porcleválás van, majd jól beduzzad, és talán a büdös életben nem fogod tudni többet rendesen hajlítani a kezed, vagy csak pár műtéttel tudják majd rendbe tenni... De ha a fejed is beverted és szédülsz, akkor nyugi, mert akár még agyrázkódásod is lehet. Minek bemenni a sürgősségire, talán ha elájulsz, éppen arra néz a szomszéd és észrevesz... Szóval a lényeg, hogy el ne kapkodd véletlenül, még megúsznád egy egyszerű gipszeléssel a végén.
2017. okt. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
Persze ráér, én csak két hét múlva mennék be, hogy tuti műteni kelljen ha eltört.
2017. okt. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
De most mitol jobb ha csak holnap mesz be? Legalabb tulleszel rajta, es nem artassz jobban magadnak azzal ha ma bemesz. A nincs eltorve akkor szupi, de ha meg eltort akkor a jotunder szt egy ejszaka folyaman nem fogja osszeforrasztani🤷🏼
2017. okt. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
nyugodtan ráér karácsony után.
2017. okt. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
Mindenképpen be kellene menni az ügyeletre és meg kellene nézetned röntgennel. Ne halogasd, attól csak rosszabb lesz.
2017. okt. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%

Hányszor ütötted be eddig a fejed, hogy ilyen hülye lettél?

Szerinted ha vársz, akkor majd elmúlik a törés? Nyilván nem véletlen, hogy már ennyiszer volt eltörve csontod... Ennyire ne legyél már idétlen 17 évesen.

Szépen menj be az ügyeletre, ha nem tudod mozgatni, az bajt jelez. Arról nem is beszélve, hogy mivel szédülsz, könnyen lehet, hogy agyrázkódást is kaptál.

Nem egy ember halt már bele abba, hogy így beütötte a fejét, aztán nem ment vele orvoshoz, mert majd jobban lesz...

De felőlem aztán azt csinálsz, amit akarsz. Tőlem lehetsz kripli életed végéig, nem az én lányom vagy. De anyádékat sajnálom.

2017. okt. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
Amúgy meg gondold már át, hogyan érne rá jövő héten bemenni az ügyeletre? Ezt komolyan gondoltad? Akár törés, akár ficam, akár bármi, miért mennél vele 1 hét után ügyeletre? Te tényleg ilyen buta vagy?
2017. okt. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hihetetlen mennyire tuskó, paraszt banda került ide. Nem számítottam ilyen mértékű rosszindulatra és megvetésre egy idióta kérdés miatt. Lehülyéztek mert be voltam pánikolva. Gyönyörű társaság. Észrevehető hogy az első tuskó motiválta a többit mert egy olyan válasz se jött aki egy kis tiszteletet mutatott volna felém. Vegyétek úgy hogy fel sem tettem a kérdést bár tényleg nem sok értelme volt.
2017. okt. 14. 18:29
 10/13 anonim ***** válasza:
79%
Miért mutatnánk tiszteletet olyan felé aki azt se tudja eldönteni hogy megnézesse-e a saját fájó kezét? O.O És nem az első, hanem a kérdésed ihlette a válaszokat.. most szerinted mit írjunk, mikor leírod hogy te nagyon nem akarsz menni? Hát akkor ne menj, nekünk ettől nem lesz rosszabb. Ja amúgy mivel kiskorú vagy a szüleid nélkül el se látnak.
2017. okt. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!