Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Beleléptem egy rozsdás szögbe...

Beleléptem egy rozsdás szögbe szombaton, voltam balesetin, elláttak, de nem kaptam tetanuszt mert márciusban már kaptam. Ez normális? Meddig lesz így? Sérülhetett esetleg a csont, mert azt nem is nézték?

Figyelt kérdés
Majdnem átszúrta lábam kb 2-3 centit ment be a lábujjaimnál. Viszont a lábfejem tiszta vörös, enyhén duzzadt és nem bírok ráállni úgy fáj?

2017. okt. 16. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Nem mondták, hogy ma menj el a körzeti sebészeti szakrendelőbe? Szerintem ma oda el kellene menned. Tetanusz injekciót azért nem kaptál, mert az előző 1 évig védettséget ad.
2017. okt. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom a tetanusz 10 évre szól
2017. okt. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem mondtak ilyet, de mára elég piros lett úgyhogy elmentem orvoshoz és antibiotikumot meg vérhígítót írt fel.

Minek a vérhígító? Ha túl sokat feküdnék nehogy vérrögöm legyen vagy már az is lehet hogy van ?

2017. okt. 17. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!