Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Egy hete megsérült az ujjam,...

Egy hete megsérült az ujjam, azóta se tudom teljesen behajlítani, normális?

Figyelt kérdés
Egy hete kedden megsérült az ujjam. Bedagadt, be is lilult. Most már csak színe van, nincs bedagadva. Ami aggodalmat kelt bennem hogy még mindig nem tudom teljesen behajlítani, meg alapból érzékeny és fáj. Plusz, belső oldalt kiáll valami kicsi dolog, mintha egy csontdarab lenne. Nem tudom hogy ez csak zúzódás, megéri e elmenni dokihoz, úgy hogy legfeljebb csak kedden tudnék?

2017. jún. 11. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Alapból normális ez, de a kicsi kiálló dolog miatt menj el az orvoshoz, mert az jó eséllyel egy csont!
2017. jún. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha tudom mozgatni, akkor nem kell rá rögzítő kötés, igaz?
2017. jún. 11. 21:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Legalább annyira normális, hogy ahelyett, hogy dokihoz mennél, itt kérdezősködsz...!
2017. jún. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs duzzanat, és mégsem tudod a teljes mozgástartományban működtetni, akkor szinte biztos, hogy törés.
2017. jún. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Holnap reggel elmegyek röntgenre.
2017. jún. 12. 14:41
 6/6 A kérdező kommentje:
Végül is nem tört el, csak zúzódás.
2017. jún. 14. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!