Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit csinálnak ilyenkor a...

Mit csinálnak ilyenkor a hüvelykujjal?

Figyelt kérdés
Szombat este megsérült az ujjam. Nem hiszem,hogy eltört volna. Elégge megvan dagadva, amikor olyanja van akkor fáj, máskor nem. De viszont pont bal kezes vagyok és írásnál eléggé fáj. Ha elmennék dokihoz mit csinálna egy zúzódással? Feleslegesen nem akarok elmenni, csak az a gáz,hogy írni alig tudok.

2017. okt. 17. 13:39
 1/2 Lekri ***** válasza:
Ecetes, nem túl hideg borogatás, árnikakrémmel kenegetés segíthet. Doki szerintem is felesleges.
2017. okt. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Velem pont előzőnap történt csak mutatóujjammal nekem megröntgenezték és én is azt hittem zúzódás de a csont megsérült de nem éreztem hogy bármi lett volna mégis volt nekrm leukoplast-tal és gézzel rögzítették a másik ujjamhoz nekem is felesleges volt elmenni mert ezt itthon is simán meglehet oldani meg fontos hogy jegeld és ha tudsz venni fekete nadálytő krémet az is jo ilyenekre
2017. nov. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!