Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Munkahelyen álló munkát...

Munkahelyen álló munkát végzek és kb.4 óra alatt iszonyatosan megfájdul a hátam. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
A lapockámnál illetve alatta. Nem kifejezetten fizikai munka. Most kezdtem ezt a melót 2 napja. Próbálom mozgatni, csavargatni a törzsem hátam munka közben, de nem múlik el, olyan mintha kés lenne benne és lelenne bénulva. Elkezdtem edzeni a hátam: húzodszkodás, híd, nyujtások... Van 10 kg súlyfeleslegem, ettől ennyire fájhat? Mit tehetnék ellene, hogy kibírjam a következö müszakot? Köszönöm előre is.

2017. okt. 17. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, jol latod, a mozgas segitene. A hatfajasok tulnyomo tobbsege azert van, mert nem mozgunk eleget, illetve nem hasznaljuk azokat az izmokat. A sulyzozas jo, de jobb lenne hozza egy kis joga is, neten utana nezhetsz. Minden joga gyakorlat edzi a hatat is, akkoris ha nem kimondottan hat gyakorlat.
2017. okt. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

kevés ezeknél rosszabb gyakorlat van:

húzodszkodás, híd, nyujtások

2017. okt. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm elsö! Màsodik válaszolò akkor te milyen gyakorlatokat tartasz jónak? Tudom idö mire megerösödök de kb mikorra várhato javulas? Az az érdekes, hogy fél éve egy pékségben húztam le egy hònapot, ott még emelgetni is kellett és nem fájt a hátam. :o
2017. okt. 18. 22:18
 4/4 anonim ***** válasza:
szabályos felhúzás, döntött törzsű evezés
2017. okt. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!