Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Levették 2 napja (kedden a...

Levették 2 napja (kedden a körmöm) most csütörtök van, de még mindig iszonyatosan fáj. Ez normális?

Figyelt kérdés
Krónikus gyulladás volt, emiatt szedték le. Most lüktet, ha bármihez picit hozzáérek, fáj. Normális?

2016. nov. 24. 19:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Jaj, és az ujjamról vették le, nem a lábamról.
2016. nov. 24. 19:06
 2/5 szamo77db ***** válasza:
Normális. Nekem a lábamról kellett gyakran levenni, mert benőtt, gennyesedett. Az első alkalom után 4 hét múlva tudtam elvánszorogni egy osztálytársamhoz. Sajnos türelemmel kell lenni, de szerintem azért valamilyen fájdalomcsillapítót bevehetnél. Pár órára könnyebb lenne.
2016. nov. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Annyira fájt, hogy konkrétan már sírva feküdtem az ágyamon, sugároz, szúr, lüktet...Algopyrint vettem be, az elég lesz vajon?
2016. nov. 24. 20:23
 4/5 szamo77db ***** válasza:
Még egyet bevehetsz az első után kb. egy órával. De napi 2-3 szemnél többet nem szabad bevenni! És az egyes szemek között több óra teljen el. Alkoholt pedig tilos inni!
2016. nov. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Cataflam erősebb... én nem engedtem volna leszedni, jobb lett volna valami más megoldást keresni a gyulladás megszüntetésére.
2016. nov. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!