Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Miért kezd el fájni hirtelen,...

Dominik02 kérdése:

Miért kezd el fájni hirtelen, gyors futás után a jobb combom, és miért fáj a derekam ha fel akarom emelni a lábam?

Figyelt kérdés

Szóval, ilyen még sosem volt velem, nyár után kezdődött, hogy minden hirtelen futás után el kezd fájni a jobb combom, ha nem melegítek be előtte. Ha egy kicsit gyorsabb tempóban futottam előtte akkor ilyen nem volt.

Három nappal ezelőtt focizni voltam, és akkor sem melegítettem be előtte, és amint elkezdőtött elkezdtem sprintelni, majd vissza a pályán és mikor futottam visszafele, akkor éreztem kétszer ropogást a jobb derekamban és elkezdtett fájni a jobb combom is.

De viszont most jobban fájt. Három napja itthon ülök mert fáj a combomban az izom és amikor megprobálom megemelni akkor fáj a derekam is. Ez mitől lehet?


2017. okt. 29. 08:50
 1/3 A kérdező kommentje:
Javítás: Nem a derekam, hanem a csipőm.
2017. okt. 29. 09:01
 2/3 anonim ***** válasza:

Isiász lehet (ülőideg-gyulladás.)


Bármilyen apró rossz mozdulat kiválthatja.


Nekem a farokcsontom kezdett el kőkeményen és tartósan sajogni az erőteljes gyaloglástól és cipekedéstől még a nyáron.


Menj el reumatológus szakorvoshoz! Ő majd ad beutalót különböző terápiás kezelésekre, ha nem javul az állapotod.


Üdv: 43/N

2017. okt. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2017. okt. 29. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!