Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Meddig tart még ez? A többi...

Meddig tart még ez? A többi lent.2

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Röviden:Két hete kosáredzésen kifordult a térdem és megnyúlt a térdstallagom ezért leszívták a térdemet és egy hét fekvőgipszet kaptam..utánna mikor lejárt az egy hét bementünk hogy kapjak járógipszet de ott mondták hogy van benne alvadt véres gennyes akármi ezért újra leszívták ezért még egy hét fekvőgipsz.. Most telt le az a +1 hét és holbap kell visszamenni hogy levegyék de félek hogy megint fekvőt kapok. Nem terheltem meg semmi de szerintetek lehetséges az újra fekvő? És ez meddig megy így hogy leszívják egy hét.leszívják egy hét.stb......... Nagyon félek kérlek segítsetek..lehet magántanuló leszek mert így nem tudom bepótolni az anyagot:(( 13/L



2017. nov. 8. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnosilyen sérülésnél, és gyulladásnál (gynney akármi) ezt nehéz megmondani. Ismerősőm 6 hétig feküdt egy illyennel kórházban. De van akinél 1-2 hét alatt elmúlt. Ez nagyon nem kiszámítható. Majd az orvos fogja látni. És jobbulást.
2017. nov. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszónöm^^
2017. nov. 10. 17:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Doki mit mondott ma?
2017. nov. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!