Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ezzel menjek vissza az orvoshoz?

Ezzel menjek vissza az orvoshoz?

Figyelt kérdés

Majdnem 4 hete lesérültem meccs közben. Másnap rögtön menten dokihoz, azt mondta nincs semmi baja a térdemnek, egy hét múlva már focizhatok is. Viszont, annyira fájt hogy még iskolába sem tudtam menni. Két hétig pihentettem, majd meccsre kellett mennem, amin sajnos visszaestem. Azóta két meccsem is volt, és semmi javulás. A fő bajom az, hogy amikor kinyújtva ránehezkednék a lábamra összerogy s benyilal a térdemnél elől-hátul. Sokáig nem tudtam behajlítani meg normálisan mozgatni, most se tudom teljesen de jobb. Be is van dagadva. Eléggé ráparázok az ilyenekre, remélem nincs nagyobb baja a lábamnak, mert pihentetni nem tudom, mert még van meccsem és az edző nem enged pihenni, hiába fáj mint az állat, meg sántítok, nem érdekli.

Viszont van bennem egy késztetés, hogy ne menjek dokihoz, mert már kettőnél voltam, és mind a kettő hülyének is nézett.


Ha valakinek van hasonló tapasztalata vagy bármi tanácsa megköszönném, mert teljesen tanácstalan vagyok pillanatnyilag.



2017. nov. 9. 21:37
 1/4 Zsófiii2002 válasza:
Nekem akkor dagadt be a lábam amikor eltörtem. De lehet hogy csak meghúztad. Menj el dokihoz és mondd el neki, hogy pontosan mi történik amikor ráállsz. Az edzéseket hanyagold, mert ha nem gyógyul meg teljesen a lábad, akkor az olyan mintha nem is pihentetted volna.
2017. nov. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne hallgass az edződre!!! Ha esetleg van valami komolyabb sérülésed, a sportkarriered örökre tönore tudod ezzel tenni, de mèg az èleted is eléggé megnehezítheted.

Menj el orvoshoz, és ha fáj (annyira, hogy sántítasz, hogy összecsuklik a lábad), akkor addig is kíméld. Lehet, hogy most jó ötletnek tűnik a "még egy meccset kibírok", de később ne akard bánni ezt.

Hajrá! 20/L

2017. nov. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Baleseti osztályra menj a kórházba!!Traumatológia más nevén.
2017. nov. 27. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Meglett a diagnózis (nagy nehezen mert többször is elküldtek), az orvos porclágyulást állapított meg.

2017. nov. 30. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!