Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A barátom eljött velem edzeni,...

A barátom eljött velem edzeni, és most nem bírja felemelni a karját. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Én naggyából egy éve edzem. Úgy döntött az egyik ismerősöm hogy eljön velem hiszen túl vékony volt, szeretet volna egy kicsit edzeni. Ma szólt hogy a jobb karját nem tudja tovább hajlítani 90 foknál( úgy hogy a felkarját is felemeli) Elvileg nem fáj neki és még nem is izomlázas. Bármi tipp?
2017. nov. 14. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem nyújtott be elötte lehet az a baj
2017. nov. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

De mit edzeni? Sakkot, bírkózást, vagy súlyemelést?

Lehet izomláz, vagy nyakcsigolya.

2017. nov. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Elso vagyok

Mondjuk a 90fok már kicsit durva.Nem kamu a kérdés ?

2017. nov. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A karját feltudja emelni még feltudja emelni. Utána csak az alkarját nem tudja. És konditeremben voltunk. Csak én mindig "edzeninek" hívom és elfelejtem hogy nem mindenki tudja hogy mire célzok
2017. nov. 14. 18:48
 5/8 anonim ***** válasza:

Izomláz. Úgy lehet most mint én, mint amikor 14 évesen hihetetlenül erősek érzetem magam és elhatároztam nem kell nekem segítség és kézben haza tudom vinni a nagyszüleimtől a jó öreg varrógépet kb 2 kilométeren. Már 500 méternél le kellett ülnöm és a jobb kezemet, csak a bal kezemmel tudtam felemelni, mert annyira lezsibbadt :D kibotorkáltam a főútra és stoppoltam. Szerencsére felvettek, megsajnáltak és a kapuig vittek. :D


Pihentesse a srác, egy hétig ne akciózzon, majd elmúlik magától :)

2017. nov. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A kérdésben kellett volna leírni, hogy ez erőnléti edzés volt és nem sakkedzés. Túlságosan megerőltette az izomzatát, izületeit, ahol sérülések keletkeztek, amelyek helyi gyulladást hoztak létre.
2017. nov. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
pár nap és jobban lesz
2017. nov. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt nemrég ugyanilyen, és szintén úgy, hogy igazából nem volt izomlázam, csak hasonló módon túlerőltettem a könyökömet. Szintén nem tudtam kinyújtani, a derékszög volt a max. Aztán fokozatosan sikerült jobban kinyújtani, majd néhány nap múlva (kb 3-4) magától teljesen elmúlt. Nem volt valami jó, de szerencsére nem sok idő, mire elmúlik.
2017. nov. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!