Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az nagy gáz ha nem tudom...

Az nagy gáz ha nem tudom mindkét lábam egyszerre felemelni úgy, hogy fekszek a földön?

Figyelt kérdés
Mert elkezdtem hasazni, de lábemelésnél, a talajhoz közel, nem tudom egyszerre felkapni a 2 lába, legalábbis ugy hogy egyenes maradjon. Hogy lehet ezen segíteni?

2012. júl. 13. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbálgasd, egyszer csak sikerülni fog :) Valószínűleg nem elég erős az izmod. Szerintem :)
2012. júl. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azért nem kicsit lehetsz edzetlen... :)

Sebaj, a lényeg, h teszel ellene.

(Iktass be sztem lebegőülést is)

2012. júl. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot:) de egyébként lehet az izomláztól is? (am úgy nem tudom csak, hogy ne hajoljon be a jobb térdem)
2012. júl. 13. 21:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Lábemelésnél próbáld meg azt, hogy egy picit behajlítod mind a két térdedet ( tényleg csak egy picit ), és úgy emeled fel a lábaidat. Továbbá tedd a kézfejeidet a feneked alá ( ha még nem csináltad volna ), ezzel tartást adsz a felső testednek, illetve egy kicsit magasabban lesznek a lábaid, és szerintem egyszerűbb is így. A fejedet emeld fel, hogy feszüljön a nyakad, a lábaidat pedig ne tedd le a gyakorlat közben, csak néhány centire legyen a földtől leengedésnél. Ha 10-15-ös sorozatokat csinálsz tisztességesen, akkor 1-2 héten belül megerősödik a lábad, és még az is lehet, hogy a szalagjaid is megnyúlnak egy picit, így meg tudod egyenes lábbal is csinálni.
2012. júl. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem is így kezdődött, de idővel fejlődtek az izmaim, és röhögve megcsinálom :) úgyhogy csak kitartás!
2012. júl. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kösszi mindenkinek, de rájöttem hogy csak a izomláztól volt. de megfogadom a tanácsokat :)
2012. aug. 12. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!