Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nektek fel dagat a lábatok...

Nektek fel dagat a lábatok mikor eltört? Neha fajt vagy mindig? Nektek milyen volt mikor eltört?

Figyelt kérdés

Nekem egyszer faj egyszer nem 3 nap eltelt mondom semmi bajja de meg mindig faj neha de ha neha akkor nagyon eddig ra leptek csak kicsit ereztem most meg nagyon erzem

Szerintetek zuzodas vagy tores?


2017. nov. 24. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nrkem.el sem tört. Elütöttek. Fekete volt az egyik làbam 6 hònapig. Dolgozom vele, fàj. Ez vam, ezzel kell létezni.
2017. nov. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha törés, az első perctől kezdve nem tudsz rálépni.
2017. nov. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez csak zúzódás lehet. Nekem tört el a lábközépcsontom, rá is tudtam állni, sőt, 2 napig mentem vele, de végig nagyon fájt. És csak kicsit dagadt be, az a vicces :) De az erős fájdalom az végig megvolt, csak én jól tűrtem.
2017. nov. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na igen, nem mindegy hol törik el. Egyes törésekkel elsántikálsz zokszó nélkül. Nekem a bokám tört el, arra nem állsz rá, ha törött. Dagadás nem volt, csak furán állt a lábfejem a trauma után, s ránehezedni képtelenség volt.
2017. nov. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, minden törés más.
2017. nov. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a bokam volt eltorve...fajt, de nem dagadt fel
2017. nov. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!