Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Miután eltörött az orrom,...

Miután eltörött az orrom, hordhatok még szemüveget életemben?

Figyelt kérdés

2017. dec. 2. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz örök életedben betört orrod. A csont be fog forrni,és az orrod olyan lesz mint rég.
2017. dec. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amikor leestem a buszról, nekem is eltört az orrom. Azonnal megműtötték, meg is gyógyult, nincs nyoma és hordok szemüveget.
2017. dec. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha annyira eltört,hogy a lyukak felfelé néznek,akkor inkább egy kis elő tetőt,és csatornázást ajánlok rá. Viccet félretéve. Persze,hordhatsz,de nagy valószínűséggel,csak a széles gumival rögzített hegesztőszemüveg fog megmaradni rajta.
2017. dec. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is el volt törve az orrom, és leukoplasttal rögzítettem a homlokomra a szemüveget, úgy hogy éppen a szemem elé lógott. Elég béna megoldás volt, hülyén is nézett ki, de legyen kreatív az ember. És az sem érdekelt hogy mindenki rajatam röhög a buszon.
2017. dec. 6. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Évekkel korábban volt egy csúnya orrtörésem. Természetesen borzasztóan meg voltam ijedve, hogy életem végéig úgy fog maradni, azonban a törést követően megműtötték és bár a műtétet követő hét szörnyű volt a tamponálásnak köszönhetően, az eredmény hibátlan lett, abszolút nem látszik, hogy valaha milyen csúnya állapotban volt.


Bár, nem vagyok szemüveges, nyaranta szinte folyamatosan napszemüveget viselek, természetesen gond nélkül!


Jobbulást kívánok!

2017. dec. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Most én is ebben a cipőben vagyok, mert apám adott egy jobbost és teljesen görbe az orrom, megváltozott az orrnyergem, szemüveget nem hordhatok, nem is jó rá.


Csak a háziorvoshoz mentem el, aki szerint nincs eltörve, hát a f.zt nem.

2018. nov. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!