Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Teljes koponyát lehetne...

Teljes koponyát lehetne pótolni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tegyük fel, valakinek egy balesetben szétmegy a koponyacsontja, de az agya nem sérül. Lehetséges mű koponyát létrehozni?
2017. dec. 10. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Először is ilyen sérülés nincs. Amúgy ha lenne, műkoponya nincs.
2017. dec. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A koponyacsont nem tud úgy teljesen szétmenni hogy ne sérüljön az agy. Hogy gondoltad? Valaki lehámozza róla? Mert enélkül tuti sérülne az agy.
2017. dec. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy lehetetlen így sérülni. Engem az érdekelne, élhetne-e műkoponyával valaki. Legyen, mondjuk Hannibal Lecter körbevágja Béla koponyáját, leemeli, innentől a kérdés adott továbbra is.
2017. dec. 10. 23:11
 4/7 anonim ***** válasza:
nem lehetséges
2017. dec. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én olyat láttam tv-ben, hogy egy gyerek úgy született, hogy nem volt agykoponyája (vagy csak egy nagyon kis része volt meg), neki a bordái közül vettek ki néhányat és abból alakítottak ki valamilyen boltozatot az agy körül.
2017. dec. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha valaki körbevágja, meg leemeli Béla koponyáját, akkor nem lesz szüksége műkoponyára, mert belehal a sokkba.
2017. dec. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kösz a választ mindenkinek!
2017. dec. 11. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!