Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi lehet a baj a térdemmel?!

Mi lehet a baj a térdemmel?!

Figyelt kérdés

13 éves vagyok lány. 7éves korom óta kézilabdázom,és versenyszerűen atletizálok. Sajnos a mindennapi tesi és a heti több edzés miatt nagyon fáj a térdem. Régebben csak kattogott,nem foglalkoztam vele,felfogtam annak hogy növök. Viszont pár hete ráállni is alig bírok,futni lehetetlen,guggolni meg egyenes halál.. ez nem sima térdfájás szerintem,inkább a porcokkal,szalagokkal lehet valami. Alapból is nagyon vékony vagyok..

Tippek? Milyen orvoshoz menjek? Sportot van értelme folytatni,vagy kisebb szünetek?! Gyakorlatok?

Koszonom a valaszokat


2017. dec. 14. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Sportorvos, és ortopéd szakorvos.Lehet, hogy a térdízületed nem bírja a terhelés.Majd ők megmondják, hogyan tovább.
2017. dec. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sportorvoshoz fogok menni,koszonom!❤
2017. dec. 15. 07:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez kb olyan, mint hogy elmész sportorvoshoz, hogy mit csinálj, hogy olimpiai bajnok legyél.

Nyilván mond majd pár latin szót.

Egyébként pont azért fáj, mert terheled minden nap, izmaid meg nincs így az izület bánja.

Szabályos súlyzós edzés kell

youtube, jó ha tudsz angolul

2017. dec. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!