Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi történt a térdemmel?

Mi történt a térdemmel?

Figyelt kérdés

Hetfőn leterdeltem, hogy kegcsinálom a hajam. És utaná egyszerűen képtelen voltam felállni. Nagy nehezen felálltám rá olyan 5 percre és nem bírtam rá állni. Az nap testnevelés órán is próbaltam kímélni de a tanár nem... Este már térszorítót raktam rá azzal a hittel, hogy segíteni fog.

Kicsit segített könnyebben vígyázni rá és nehezen is tudtam behajlítani ami segített..

15 perce néztem meg és nagyon felvan dagadva és ilyan barna szinű az egész néhol lila beütéssel.

És nagyon faj!!! Mi ez??



2017. nov. 14. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem múlik el 1-2 nap alatt nézesd meg, mert ha megnyúlt mondjuk a térdszalagod, és nem húzódik vissza, örökre becsípődik majd és mindig fájni fog.

Addig is egyenes lábbal pihentesd.

2017. nov. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt. Azt csinalom vagy neha keget teszek ra... remelem semmi komoly
2017. nov. 14. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!