Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi lehet ez? Ponotosan egy...

Mi lehet ez? Ponotosan egy pattanas szeru pici dudor lett a kezemen, majd le kapartam aztan olyan volt mint ha tele lett volna gennyel, es fajt megint lekapartam

Figyelt kérdés

Aztan kinyomtam es valami atlatszo nedv folyik belolle ha erosen nyomom.Es az a feher ize mi lehet benne ?KEP: [link]

Ertelmes valaszokat varok

Koszi a segitseget



2017. dec. 21. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ez jó gyulladt. Jó lenne,ha megmutatnád orvosnak. Ha nem megy,minimum Tetran krémet vegyél és kenegesd a seb körül,de ne menjen bele! A vörösség a gyulladástól van, ahogy a genny is ott belül. Ha van otthon betadine,azzal is körbekenegetheted. Bár a legjobb tényleg az lenne,ha orvos látná.
2017. dec. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez genny benne. Esetleg megpróbálhatsz egy párakötést estére, aztán fertőtlenítsd le szesszel vagy betadinnal vagy sóval, de jó lenne, ha doki látná.
2017. dec. 22. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Orvosnak ezt meg kéne mutatni. Azonban ne kapard le, mert akkor jobban begyullad. Ha van otthon valami kenőcs, ami jó ilyenre, akkor naponta fürdés után ajánlott a kenegetés, és a fürdéshez se AXE meg ilyen alkoholos tustfürdőt használj, hanem Babe tustfürdőt, mert az kivételesen a begennyesedett, begyulladt, sebes dolgokra jó. Azt hogy lehet e áztatni, azt már te tudod, vagy ha nem te, akkor az orvos biztosan.
2017. dec. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!