Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lesz meg valaha 100%-os?

Lesz meg valaha 100%-os?

Figyelt kérdés

Meg a nyaron eltortem a labam,eleg szerencsetlenul.

A sipcsont is meg a szarkapocs is eltort,es is mozdult asszem 20 fokkal(?).

Muteni kelett,velourszeg van benne(nyaron veszik ki).

A sipcsontbol letort egy kis darabka is ami vegul a korhazba mutet kozben ki is nyilt,szoval mondhatjuk nyilt toresnek.

Most decemberben mar egy mankoval setalgatok,de manko nelkul meg csak botorkalok :D

A bokaval,terd hajlitassal semmi gond.

Szoval..lesz meg valaha 100%-os?

Ja es szerintetek lehetseges hogy kb februarra mar tudjak tancolni? :D Fontos :D


2017. dec. 23. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy versenytáncos vagy-e, vagy egy szalagavatón kellene a keringőn dülöngélned. Szerintem az akár esélyes is. 😁
2017. dec. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem vagyok versenytancos :D

Ev vegere tancolunk Rock&Roll-t

Es Charlestont :D

2017. dec. 23. 20:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez igazság szerint fejben dől el. Mindig úgy gondoltam hogy a test meg tudja gyógyítani magát, legalább is a fizikai sérüléseket. Sok millió év alatt renegeteg sérülés történt az emberekkel és nemhogy meg kellett gyógyúlni, hanem gyorsan mozgásképesnek kellett lenni különben csak vacsora lehetett max az ember. Nekem egyszer a bokám sérült meg a doki meg a sok okostojás azt mondta hogy örök életemben szenvedni fogok vele. Na én meg nem értettem miről beszélnek hanem tudtam hogy meggyógyulok simán. Két hónap múlva jártam, három hónap után futottam, és soha nem fájt utána. Annyira nem hogy ha eszembe jut akkor percekig gondolkozok melyik lábam volt.
2017. dec. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz 100 %-os, minden sérülésnek marad valamilyen jele. Hogy aztán 99 % lesz vagy csak 92, az az adottságokon meg a véletlenen múlik. Februárra örülj, ha mankó nélkül tudsz járni (bottal).
2017. dec. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Milyen bottal?

Most konyok mankoval jarok,ezutan azt mondtak nem kell semmi..

2017. dec. 24. 09:43
 6/7 anonim ***** válasza:

3-as

Vacsora is lett belőlük.

2017. dec. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lemezzel fogatták össze? Nekem is teljesen letört a két csont, és spirális törés is volt benne, illetve darabok törtek ki. 33 éve történt, és majdnem tökéletesen gyógyult. 2 évig csak mankóval tudtam járni. Szerintem neked rendbe fog jönni, de nem 2 hónap alatt. Tökéletes lesz, de kell 1,5-2 év. Táncolni nem valószínű, hogy fosz tudni tökéletesen.
2017. dec. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!