Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Eltört a kulcscsontom. Van...

Eltört a kulcscsontom. Van valami segítség?

Figyelt kérdés
November közepén egy lovas balesetem kulcscsont töréssel végződött.. A kórházban csináltak röntgent, ami kimutatta, hogy a csontom szilánkosra tört és műteni kell, ezt másnap el is végezték, (egy drótot vezettek végig a csontomban) . Amikor kijöttem a kórházból, és eltelt a 3 hét "mozdulatlanság" (rögzítő kötést kellett hordanom), gyógytornát javasoltak, szerencsére már eljutottam addig, hogy a vállam fölé is emelhettem a kezem, de ez még mindig eléggé éles fájdalommal jár, úgy érzem, itt most elakadtam, és ettől a szinttől nem javul tovább.. Van még esetleg valami, ami segíthetne a gyógyulásban? Tudom, hogy ez még hosszabb folyamat lesz, de azt hallottam pl. az úszás segít.. (kérem, csak normális válaszokat) 18/L

2017. dec. 25. 00:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Na ezért nem kell lovagolni :)

szerinted a paci élvezi hogy az ember rajta van?!?!


egyébként pihentetni kell.

kb. 2 hónap mire egyáltalán valamit csinálhatsz majd vele úgy isten igazából, de ezt nem mondták el az orvosok?

2017. dec. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A paci élvezi, amikor rajta ülök, mert ha nem élvezné, el se indulna, nem engedné, hogy fel üljek rá, és nem várna nyerítve a lovardában.. :) Az orvos amnyit mondott, hogy a rögzítő levétele után menjek gyógytornára, és 1-2 kilót emelhetek csak, valamint ne tegyek hirtelen mozdulatokat a vállammal, de majd januárban kell vissza menni a kórházba.
2017. dec. 25. 11:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért ha a pacik tudnának netezni, árnyalódni kicsit a kép, az biztos.
2017. dec. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem igazán ez a téma lényege.. ^^
2017. dec. 25. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!