Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Elestem és meghúzódott a...

Elestem és meghúzódott a térdem körül, viszont lettek más tünetek, valakinek ötlete mi lehet?

Figyelt kérdés

Sikerült elesnem, nagy térdreccsenéssel, de azon kívül, hogy kicsit meghúzódott a vádlim és a külső oldalon nem éreztem semmit, járás volt nehézkes, de már másnap jobb volt. Orvoshoz ezzel nem is mentem így.

Na harmadik napra új tünet jött elő, ami akkor jelentkezett ha fekvésből felkeltem..erős izomlázhoz,görcsös fájdalomhoz,zsibbadáshoz hasonlít vagy ezek keverékéhez. Járásra enyhül, néha el is múlik. Viszont napról napra jobban és hosszabban fáj, már fekvés közben is előjön. Ötlet? Hova lenne érdemes mennem, mert ha a háziorvos fogadna is, más vizsgálatokra ha beutalna se tudnék elmenni mert az két ünnep között szünetel.

Ja azt elfelejtettem, hogy a vádlim néha picit mint ha meglenne dagadva.



2017. dec. 26. 16:54
 1/1 Kenéz Dániel válasza:
Folyadék van a térdedben, előbb utóbb az ugyan eltűnik,de lassan. Gyógyszereket szoktak felírni fájdalomcsillapítót meg ilyeneket. Lassú és kínszenvedéses gyógyulás. Borogatás nem ér semmit max annyi hogy vizes lesz a térded. Ha tudod melegvízben fürödj akkor enyhül picit. De ha nagyon elviselhetetlenné válik akkor menj be a kórházba! Jobbulást!
2018. jan. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!