Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mai nap elestem, nagyon fáj a...

Renbaba kérdése:

Mai nap elestem, nagyon fáj a csuklóm, vajon eltört? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Két gyerekkel vagyok itthon, sajnos nem tudok röntgenre elmenni, csak holnap. Tudom mozgatni a csuklómat, de fájdalmas. Ha pihentetem akkor nem fáj. Volt valakinek hasonló? Előre is köszönöm!

2017. dec. 27. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Majd az orvos megmondja.

Nem vagyunk Tihanyi urak, hogy tudjuk.

2017. dec. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! :)
2017. dec. 27. 20:24
 3/6 anonim válasza:

Szia, nekem is volt mar hogy raestem a csuklomra (nem is egyszer) nagyon fajt meg stb. De nem tört el! Egyrészt mert az piszkosul fájna, és nem tudnád mozgatni...

Az orvos is csak annyit mondd hogy pihentesd majd legfeljebb vetet veled egy csuklo védőt ( ami szerintem felesleges)

2017. dec. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sokat olvastam már erről, az alapján nem lehet megmondani, eltört-e. Van, akinek eltörik és alig fáj, nem törik el és pokolian fáj (nekem fájt, de eleinte alig, aztán jobban, de azért pl. egy fog sokkal jobban tud)... Bár az, hogy mozgatni tudod, biztató, nekem mintha az nem ment volna anno... Majd holnap kiderül, mi lesz, addig is óvatosan azzal a csuklóval, nehogy rosszabb legyen, ha mégis eltört.
2017. dec. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2017. dec. 28. 01:27
 6/6 A kérdező kommentje:
Eltört! :( De szerencsére a csont nem mozdult el. Tényleg lehet kérni műanyag gipszet? Tudom a tb nem támogatja, nekem kell megvenni?
2017. dec. 28. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!