Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Egésznap Görcsöl a hajlatban...

Egésznap Görcsöl a hajlatban 15/F?

Figyelt kérdés

Kedden voltam a konditeremben, párszor már voltam régebben azelőtt is, de nem igazán komolyan csak pár hétig jártam..

De ismerősömékkel voltam akiknek már edzésterv van kialakítva, és csak tricepszre, bicepszre, alkalra edzettünk aznap..Eléggé megerőltettem magam, és nagyobb súlyokat használtam mint amivel ment volna.

Aztan este éreztem hogy hatásos volt az edzés, de nem fájt a karom..Másnap reggelre már éreztem az izomlázat benne, és egyik karomat sem tudtam kinyújtani, bár akkor a jobb karom még elment, de a bal fájt, de nem annyira, mint másnapra azaz ma..Ma már úgyérzem hogy görcsöl is, alig tudom úgytartani a kezem, egésznap bevan hajlítva, Még a kabát felvevése is nehézkesen történik meg, Ha próbálom kinyújtani, olyan mintha szétakarna szakadni az izom..Ez csak egy nagyon erős izomláz, vagy esetleg valami komolyabb sérülés? Este direkt melegfürdőt vettem és tornáztattam, izomlazitó krémmel is bekentük, de nem javult..Mikkora múlik el?


2018. jan. 4. 15:26
 1/1 anonim ***** válasza:
izomlázat csak a minnél több mozgatás tünteti el.görcsöt okozhat Mg,vagy Fe hiány.máskor edzés előtt vágj be egy kis cukrosat.de minek erőlteted magad 15 évesen?ha nagyon erőlteted 18 előtt akkor negatív hatása lehet a csontnövekedésre
2018. jan. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!