Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Vasfúróval nyúltam a konnektor...

Vasfúróval nyúltam a konnektorba, és bizsergést éreztem OTT lent. Ez tegnapelőtt történt, el is mentem orvoshoz, de csak kinevetett. Ma pedig egésznap fekszem és fáj a középső ujjam de nagyon. Ez normális? Félek :/ 25/L

Figyelt kérdés

2017. jún. 23. 10:48
 1/5 Varga Péte4 ***** válasza:

Tartok tőle, hogy a tüneteknek semmi közük egymáshoz.

Feltételezem, hogy nem véletlenül nyúltál a konnektorba, ilyenformán a bizsergés inkább pszichés alapon történt.

2017. jún. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%

Első, szerinted pszichés alapon bizsereg, ha valakit megb-sz az áram? Normális vagy?


Kérdező, az ujjaddal lehet inkább komolyabb baj, 2 nap alatt el kellett volna múlni a tüneteknek.

2017. jún. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Varga Péte4 ***** válasza:
0%
Ketteske én normális vagyok. Ha valaki akkora áramütést kap az ujján keresztül, hogy ott lent is bizsereg, akkor akkora fájdalma van az ujjában, hogy holmi bizsergést meg sem érez.
2017. jún. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
29%
Egyeske, ez egyszerűen baromság amit mondasz.
2017. jún. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Varga Péte4 ***** válasza:
0%

Négyeske ilyen meggyőző érvekkel nem tudok vitatkozni meg nem is akarok :)

Van olyan érzésem, hogy ez kamu kérdés, mert a kérdező nem sokat beszélt az eset körülményeiről, ami alapján el lehetne képzelni az eset súlyosságát, meg lehetne saccolni az áramutat.

2017. jún. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!