Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kiugrott a lábujjam, vissza...

Kiugrott a lábujjam, vissza lehet még rakni?

Figyelt kérdés

Még újév előtt pár nappal este belerúgtam a szekrényem sarkába és a középső lábujjam kiugrott, elég csúnyán nézett ki, a 2. ujj csont(nem tudom a pontos nevét) eleső része ugrott ki. Lyuk volt a helyén... Elmentünk a helyi ügyeletre és helyretette egy nővér, bekötözte, mondta hogy 2hétig legyen rajta, meg mondta hogy sokáig fájni fog, stb. Nem voltam vele orvosnál, úgy voltam vele hogy rendben lesz.

1hete levettem a kötést, és láttam hogy még meg van duzzadva. Tegnapra egész jól lelappadt, és próbálgatom mozgatni azt a "csuklóját" ahol kiugrott, és látom hogy nem mozog, csak az az egész egyben mozog mintha egy nem is lehetne hajlítani. Megtapogattam és mintha ki lenne még mindig ugorva a helyéről, és eszembe jutott hogy újév estéjén megütöttem és vagy 1órát fájlaltam, alig birtam menni, gondolom akkor ugorhatott ki...

Az lenne a kérdésem, hogy ezt még orvosolni lehet e, vagy így fog maradni? Próbálgattam már, hogy én majd helyre teszem, de nem bírom(vagy nem merem) annyira meghúzni, hogy beugorjon a helyére.

Köszönöm, hogy elolvastad, légyszi adjatok rá választ, ha volt már hasonló "balesetek" akkor írjátok le.

20/F


2018. jan. 21. 21:57
 1/1 szamo77db ***** válasza:
Mindenképpen el kéne menni traumatológiára, ott megröntgenezik és ellátják.
2018. jan. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!