Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szúró, tépő fájdalom combban?

Szúró, tépő fájdalom combban?

Figyelt kérdés
Ha nyujtva van a lábam is fáj a combom. Sportolás közben is bizonyos combot érintő mozdulatoknál is feszül, olyan mintha tépnék az izmomat. És a combtőtől kb a térdem magasságáig érzem és a nagy részén nyomásra is érzékeny. Amit csak érzek az a combom középső része, azon kívül a térd hajlatomhoz befutó izmokig van ez a feszítő, tépő, néha szúró fájdalom. Mi lehet ez? Milyen orvoshoz menjek el vele?
2018. jan. 22. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem izomgörcsöd van, de azért menj orvoshoz. Először háziorvoshoz, ő ad beutalót, de amúgy ez reumatológiára tartozik.

Nekem mikor begörcsöl a combom, mindig fekvés közben szokott, általában éjjel.De görcsölt már be a nyakizmom is, a vádlim is. Nagyon rossz, elmúlik magától, kis mozgatásra.

Mikor ilyen van néha, utána feltankolok magnéziumból, kapszulát szedek pár nap a maximum adagot, vagy sok pezsgőtablettát iszok, és egy jó ideig nem jelentkezik a tünet.Van aki azt mondja, több folyadékot kell inni, amiatt van.

2018. jan. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ez nem görcs, tudom milyen az mert már volt.
2018. jan. 23. 15:01
 3/3 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm
2018. jan. 23. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!