Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Proenzi3 Expur tapasztalat?

Proenzi3 Expur tapasztalat?

Figyelt kérdés

Családomban már volt porckopási gond, és én is fizikai munkát végzek, ezért elkezdtem porcerőístőt haszbálni. Néha 1 percekre elkezd fájni a térdem, valamint nem gyakran, de kattog(bár a recsegés, kattogás ezen a szinten, szerintem kiskoromtol jelen van). A kérdésem, hogy milyen tapasztalataitok vannak a proenzi 3 expurral kapcsolatba. Segít? Ha igen, mennyi ideje szeditek, illetve hány hetes kurákat tartotok.


Válaszaitokat köszönöm:)



2018. febr. 7. 08:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Ezt nem ismerem.Én egy porcépítő hatóanyagokat tartalmazó aloe vera italt fogyasztok, ami bevált.Sok jó tapasztalat van vele és mivel nem tartalmaz káros vivőanyagokat így akár folyamatosan iható.Nagyon sok orvos, aki ismeri ezt ajánlja.Jobbulást!
2018. febr. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!