Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Eltört a kisujjam?

Eltört a kisujjam?

Figyelt kérdés
Ideges lettem belevertem a falba és mindha a butykom elugrott volna az az érzés kicsit bedagadt a kisujjam és elegge faj a butykom nem csak az ujjam de folyamatosan mi tortent eltort?
2018. febr. 7. 17:55
 1/3 anonim válasza:
Én nyáron mikor jöttem haza Magyarországra éjjel, akkor rávágtam véletlenül tiszta eröböl a kezemre az ajtót xD. Rohadtul fájt 2 hétig míg nyomogattam, olyan bizsergös érzés volt igazából, meg kicsit dagadt. Mai napig ha erösen nyomogatom, akkor érzem szóval lehet hogy megrepedt akkor azon az estén. :D na ha ez van neked is akkor szerintem menj el orvoshoz, ne legyél olyan hülye mint én. xD
2018. febr. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Belenéztem a távcsőbe, de nem látom pontosan. Azt javaslom, menj el a baleseti sebészetre, és készíttess röntgent! Ja, és ne ütögesd a falat, mert ő az erősebb!
2018. febr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rá se ránts, van még 9.
2018. febr. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!