Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Miért nem forr be a seb?

Miért nem forr be a seb?

Figyelt kérdés
Kb 1 hete elmentem görkorcsolyázni, és két helyen is nagyon feltörte a lábamat, látszik a húsom. Kentem rá kifejezetten erre való krémet de az semmit nem javított. Mindkét seb 1 hete ugyanúgy néz ki, mintha egyáltalán nem gyógyulna. Folyamatosan gennyedzenek, és le kell ragasztanom a lábam sebtapaszzal mert félek hogy hozzáragadnak a ruháimhoz. 3 éve volt egy ugyanilyen sérülésem és az elfertődőzött, nagyon félek hogy megint ez lesz.

2018. febr. 8. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen krémet kentél rá? Nyílt sebre nem szoktak krémet adni, éppen szárazon kellene tartani a sebet.
2018. febr. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha e héten sem javul valószínűleg fertőző lett menj dokihoz más tanácsot nem tudok adni sajnálom és Jobbulást
2018. febr. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha gennyedzik, akkor jobb lenne orvoshoz fordulni.
2018. febr. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Körömvirág krémet kentem rá az eddig mindig bevált (elvileg hámosít). Úgy látszik végül elkezdett gyógyulni a lábam. Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2018. febr. 9. 20:19
 5/5 anonim válasza:
Octenisepttel fújd be, nekem az a sebfertőtlenítő vált be. Szinte azonnal elindult a sebgyógyulás
2018. febr. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!