Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Húzódás vagy mi lehet? ) sos...

Húzódás vagy mi lehet? ) sos lent)

Figyelt kérdés
Barátnőm hétvégén meg erőltette egy picit a jobb kezét, fáj neki elég rendesen, de ma reggel a bal is fáj neki, nyúllik? Ha lényeges mononukleozison esett át eléggé kemény volt, segítsetek, légyszíves, én már minden krémet vettem neki, hogy elmulljon,
2018. febr. 15. 09:14
 1/2 anonim válasza:
Nekem is ez vagy hasonló volt. Belerúgtak a jobb kezembe és nem használhattam. Egy karácsonykor volt és a suliba vittem ajadnekokat tanároknak. Szerdán volt ez az eset. Csütörtökön az egy doboz aha -dék csokit nem tudtam bal kézzel felemelni. És remegett is
2018. febr. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Bocsi nem akartam elküldeni még itt a folytatas:

Szóval miután mind 2 kezemet újra használtam elmult. Krém nem segít max borogatás.

Amúgy ha mindekettő kezet használja ha nem nagyon is akkor el fog múlni. Vélem is ez volt.

2018. febr. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!