Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nagyan csunyán elkezdtek...

Nagyan csunyán elkezdtek kidudorodni a viszerek a bal láb hajlatomnál. Abba kell hagynom a kondit? 21/F

Figyelt kérdés
Szeptember óta elég intenzíven edzek heti 4x, tartom az étrendet és táplálékkiegészítőket 60-67 k-ra híztam és ez mind izom. Az edzésekbe próbálok mindent beleadni, viszont a legutóbbi láb edzésemen miután vádliztam azt vettem észre hogy a bal láb hajlatomban az erek kb pingponglabda nagyságúra be vannak dagadva, eléggé megijedtem. Eddigis volt ott egy nagyon apró viszerem (sajnos ez genetikei), de már mikor a bal lábamra állok és megtapintom sok sok kidudorodó eret érzek a hajlat tájékán. Az edzést nagyon megszerettem az életem részévé vállt, viszont azt olvastam, hogy aki viszérre hajlamos annak nem szabad. A kondit teljesen abba kell hagynom vagy az is elég, hogyha többet nem edzek lábra. Nem szeretném, hogy tovább romoljon a helyzet.

2018. febr. 18. 13:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Sokat nem veszítesz vele, ha abbahagyod. Nagyjából semmi köze a sporthoz.
2018. febr. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!