Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Fatuske ment a bal huvejk...

Baila Krisztian kérdése:

Fatuske ment a bal huvejk ujjomba es megvagtak s azutantol zsibbad es furcsan erzek az ujjombegyemnek a belso mutato uj feloli reszevel. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Mi lehet az oka mar 3 hete a seb begyogyult de mikor fogok vele olyan nyillalo szuro erzes kozbe es meg az egesz karom is faj kozbe .lehet az miatt h eroltetem a kezem az ujom fogaskor?

2018. febr. 28. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el a sebészetre, és kiszedik neked. Oda nem kell beutaló sem, meg időpont sem.
2018. febr. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mar voltam meg masnap a surgossegen mert sebeszeten nem fogadtak akkor kuldo papir nelkul ...es az tortent h a surgossegen az ujjom begyit elzsibbasztottak es megvagtak erossen de nem lattak a tusket h benne volte v sem... Es 4 nap mulva azt mondtak h ha begenyesedik akkor kikell jojjon magatol de nem tortent semmi sem sa sebeszetre akkor elmentem de mivel ott a doki nem latta az ujjomba a tusket igy nem csinalt semmit sem es lehetseges h nincs tuske benne mert nem kellt meg de azutantol az ujom begye fel resze ugy bizsereg kozbe meg luktet es nem tudok fogni vele olyan mintha kemeny lenne nyomasra ... A vagastol ahogy piszkaltak az ujom csipeszel lehet h az idegszalat megsertettek?
2018. febr. 28. 17:42
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet h soha tobbet nem fogok erezni vele normalisan? Es ahogy eroltettem a kezem fogaskor attol fajhat a karom is?
2018. febr. 28. 17:45
 4/4 A kérdező kommentje:
Idegszal miatt van h nem erzek es h a vagas hejen nyomasra szur? Es ha igen azzal lehet mutteni az ujjomba az idegszalat?
2018. márc. 1. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!