Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Halucináció? Vagy mi? Parazsak...

Halucináció? Vagy mi? Parazsakat látok. (nem komoly)

Figyelt kérdés
Régebben testnev. órán gyűrűztem egyszer, és átfordulva kellett leérkeznem. Hát én elég béna fagyok, szóval valahogy úgy érkezdtem le, hogy az egész testem megrándult,és elzsibbatt a fejem, és ilyen örvény szerűen számtalan parázs szerű folt kavargott a szemem előtt. Ez kb. egy percen belül elmúlt, de azóta néha-néha egy-egy parázs feltűnik a szemem előtt, és nagyon kicsit mintha úgy érezném megint, hogy kicsit elzsibbad valahol a fejem. Nos gondolom valami ideg sérülhetett meg. Ebből lehet valami probléma? Vagy rendbe jön egyszer?

2018. márc. 17. 10:51
 1/4 A kérdező kommentje:
Igazából nem is annyira a fejem, inkább a szemem zsibbad egy kicsit.
2018. márc. 17. 10:56
 2/4 anonim válasza:
Normális.. Elmúlik..
2018. márc. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nyugi, nem hiszem, hogy valami ideg sérült volna... :) Én gyakran szédülök és olyankor szokott nálam ez lenni. Nagy eséllyel a cukrod esik le ilyenkor.
2018. márc. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyilván a gyűrűről való leérkezéskor is a gyerekkel együtt leesett a cukra is....
2018. márc. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!