Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nagyon fáj az oldalam segítsen...

Nagyon fáj az oldalam segítsen valaki!?

Figyelt kérdés

Jó estét nektek!


Az lenne a problémám hogy egy héttel ezelőtt testnevelés órán ugrottam a labdáért hogy kivédjem oldalra és meghúztam a hátamatt ott fájt fönt a lapocka körül oké néha-néha a héten fájdogált enyhén, tegnap viszont fociztunk és nagyon elkezdett fájni úgy hogy legugolni,felállni cipőt felhúzni alig birtam de akkor még csak a hátam oké nagy nehezen hazajöttem de utánna a bordám fájt és a hátam nem fájt a bordám elkezdett fájni,nevetésnél, vagyis ott bal oldalt a borda körül szóval emeléskor,nevetéskor,cipőhúzás,táskacipelés háton,néha nagy levegővételnél is fájt...

Tegnap este pihentem jobb lett reggelre ma viszont megint fáj a bordámnál emeléskor piszkosul mi történhetett??


2018. márc. 20. 17:30
 1/1 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján én húzódásra gyanakszom, de ez nem helyettesíti a szakember segítségét. Ilyenkor mikrosérülések keletkeznek az izomszövetben, és a forszírozás miatt lassan gyógyulnak. Ezt ki kelle e pihenni, hogy regenerálódjon, illetve fehérjével és vutaminokkal rásegíteni.
2018. márc. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!