Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Megsebesültem lehet valami...

Megsebesültem lehet valami bajom? (Részletek lent)

Figyelt kérdés
Szóval 1.5 hete a lábamra esett egy nagyobb vas a vádlim alá a bokám fölé. Lehorzsolta lehúzta a bőrt de ruhán keresztül sebbe nem ért a vas.vérzett de nem annyira. Viszont nagyon feldagadt alig 1-2 perc alatt majd ökölnyire dagat az a terület. de birtam/birom használni akár egy lábon ugrálhattam akkor se fájt csak ha körülötte hozzá ért valamit ami mostis ha véletlen valamihez hozzá ér nagyom tud fájni. meg van még most is dagadva de nem annyira de azért lehet látni. Mivel szokásom valamiért kapargatni a gyogyuló sebet és lekaparni ezért ezzel is ezt tettem. Azomban már az elején furcsa volt hogy nem birom oly egyszerűen megkezdeni a rajtalévő hártya gumiszerű eltépni se tudtam pedig próbáltam. De lejönni is alig akart. Mivel el lett látva lefertőtlenítve bekötözve lehet beleragadt a kötszerből? Érdeked színe volt a "sebnek" a belső oldala fehéres zöldvolt mint valami penész. és maradt is belőle a seb kózepén vagy nem tudom mert nem jött ki próbáltam kiszedni fultisztitoval stb de nem jött. Képet küldök kommentbe. Csak tul reagálom?
2018. márc. 23. 03:59
 1/6 A kérdező kommentje:
2018. márc. 23. 04:07
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi extra csak begyulladt. Ha nagyon idegesít mutasd meg a dokinak. Én a munkahelyemen rosszul léptem és lehorzsoltam a lábszáram + utána azzal a lendülettel még bele is léptem térdig egy adag baktérium és gombaölős hűtővízbe ami még tele van kimondhatatlan nevű anyagokkal. Semmi bajom nem lett tőle bár nehezen gyógyult be a seb.
2018. márc. 23. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem ártana megmutatni egy orvosnak.
2018. márc. 23. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi extra, de azért egy ilyen seb esetén nem kéne azonnal kapargatni... legyen már eszed.
2018. márc. 23. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A képen gennyes váladéknak látom.Ez az öntisztulás jele.Ne kapargasd!
2018. márc. 23. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is gennyesnek látom, kezeld sebhintőporral vagy betadinnal, és ha nem javul cagy rosszabb lesz, doki. Ne piszkáld, mert attól is elfertőződhet.
2018. márc. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!