Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit lehet kezdeni orr belső...

Mit lehet kezdeni orr belső részén lévő sebbel?

Figyelt kérdés

Már hetek óta van egy seb az orromban belül, az orrsövényemnél.


Az egész azzal kezdődött, hogy pár hete volt egy orrvérzésem, aztán még egy. Azóta van ott kb. az a seb. Amikor beszívom a levegőt, sokszor száraz érzésem van és néha kifejezetten fáj is, illetve gyakran vérzik kicsit (nem klasszikus orrvérzés, hanem pl. amikor kifújom az orrom, picit véres lesz a zsepi, és amikor itatgatom belül az orrom, akkor is láthatóan vérzik).

Még sose volt velem ilyen ennyire huzamos ideig. Lehet erre valamit tenni, hogy elmúljon?

Arra gyanakodtam, hogy orrnyálkahártya szárazság miatt lehet, és vettem rá egy orrsprayt de az se használ.


2018. ápr. 5. 03:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Orr-fül-gégész biztos fog tudni segíteni.
2018. ápr. 5. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Érdekes, miket gondolsz, de ha annyira orvos-undorod van, kezelhetnéd teafaolajjal, vagy greposeptel.
2018. ápr. 5. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ennyire komolytalan dolgokkal nem szoktam orvoshoz fordulni. :/

Úgy értem ez olyan, mintha lehorzsoltam volna a térdem, és miután lassan gyógyul, elmegyek a dokihoz, aki majd mosolyog egyet az ügyön, és azt mondja, ne aggódjak, majd begyógyul...

Orr-fül-gégészetre meg heteket is várhatnék, amíg időpontot kapok, addigra meg általában elmúlik a probléma, ha csak nem volt komoly, és hát ez nem az...

2018. ápr. 6. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!