Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mennyi idő alatt múlik el?

Mennyi idő alatt múlik el?

Figyelt kérdés

Pénteken este edzésen ráestem a keresztcsontomra. Akkor annyira nem is éreztem. Aztán később kicsit de nem állandó a fájdalom. Nem estem túl nagyot és nem is vészes a fájdalom. Ha nyomogatom akkor érzem jobban. Kívülről semmi nem látszik, se lila folt se bedagadva nincs.

Nagyjából mennyi idő alatt múlik el egy ilyen? Orvoshoz nem akarok menni vele mert tényleg nem vészes, törés, elmozdulás szeritnem tuti nem lehet. Talán kicsit jobban beütöttem? Nem volt nagy lendületem amikor estem.

17/L



2018. ápr. 8. 00:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Az ilyen sérülések nem gyógyulnak gyorsan, hetekre számíts, de lehet, hogy egy-egy mozdulatra még hónapok múlva is be fog nyilallni.
2018. ápr. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerencsére most már teljesen rendben van. Lehet túlaggódtam a dolgot, mondjuk pénteken és szombaton azért fájt.
2018. ápr. 9. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!