Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Németországban dolgoztam,...

Németországban dolgoztam, elég szépen elferdült a gerincem, a nehez egyoldalu fizikai munkatol (zsákpakolás). Derekam lábam azota is fáj, bicegve járok. Lassan fél éve nem vesznek fel sehova. Nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
a betegbiztositast jovo honaptol nekem kell majd kifizteni, azt mondták ez havi kb 170euro lesz..munkanélkulim is lejár. voltam nem egy orvosnál, de itt a környéken nem foglalkoznak velem anyira, adnak kremet tablettat és annyi. ezért kell majd fizetnem havonta egy csomot.. vicc. fogalmam sincs mit tehetnék.a cég nem vállalja fel hogy a munkaba lettem beteg.szerintetek mit csinaljak?

2018. ápr. 12. 07:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Gyógytornász, vagy ha mégsem annyira súlyos a helyzet mint leírtad, akkor konditerem és az elején egy személyi edző...

Rendszeresen karbantartott edzett izomzattal ez kivédhető.

2018. ápr. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De egy manuálterapeuta sem árt
2018. ápr. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kezdetnek egy JÓ ügyvéd, pl? Mielőtt ide-oda mennél meg gyógytorna.


Ha bebizonyítod, hogy munkahelyi ártalom, akkor kapsz bőven kártérítét.

2018. ápr. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!