Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Üdv! Valakibtud ajánlani jó...

Üdv! Valakibtud ajánlani jó rehabilitációs központot? Vagy jó gyógytornászt? Aki házhoz jön, intenziven járást és ahoz kello gyakorlatokat gyakoroltat de nem horribilis összegért.

Figyelt kérdés

Jelenleg az OORIban vagyunk, de innen hamarosan kiraknak, utána elvileg fél evig nem lehet menni sehova. Igazából olyanba szeretnénk menni, ahol van gyógyfürdő mert az úszás rengeteget fejlesztette az izmait szóval pl. Mint a Harkányi Rehabilitáció, de az messze van ahoz, hogy én mindennap bejárjak hozzá. ( bár ooriba is napi 3 orat utazom de az legalabb bkv es ingyen van. ) szóval Pesthez közelebbi kéne, illetve lehet fizetős is, de akkor kb. Mennyi lenne naponta vagy hetente az osszes, vagy havonta, nem tudom hogy működik.

Mankóval járás megy, csak meg hamar elfarad, nyujtas kene meg kulonbozo gyakorlatok. Egyensuly illetve segitseg kez nelkuli felallas gyakorlasa.



2018. ápr. 17. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagykőröst tudom ajánlani, apukámat újra megtanították járni és nagyon kedves mindenki.
2018. ápr. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Uuu nagyon köszönöm rá is keresek :) koszi!!
2018. ápr. 18. 11:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen! :)
2018. ápr. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Melyik osztályon vagy?
2018. ápr. 23. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Gerincserult osztaly!
2018. ápr. 23. 13:19
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok mellesleg, en csak erdeklodom, mert nagyon nehez helyzet ez sajna. Es kozeleg a veg:) mar a hazakuldes
2018. ápr. 23. 13:21
 7/8 Ypszilon1980 ***** válasza:

Rokon vagy ismerősöd van ott?

Rtg-ben dolgozom :-l

2018. ápr. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Élettársam
2018. ápr. 23. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!