Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Attól ha ropogtatom a gerincem...

Attól ha ropogtatom a gerincem sérülhet a gerincvelő vagy bármilyen idegszál?

Figyelt kérdés
Izomsorvadásom van és muszáj végigropogtatnom bizonyos időközönként a végtagjaim, mert ha nem teszem akkor erős fáradtságot és fájdalmat érzek, az ujjaimat például megmozdítani is alig tudom ha nem ropogtatom meg, de félek hogy a gerincemnek baja lesz tőle ha a nyakam és a gerincoszlopom két lapocka közti részét ropogtatom. Kb egy hete elfelejtettem és egy egész nap alatt nem ropogtattam meg, és olyan érzés volt mint ha kést vágtak volna a hátamba és csak nehezen tudtam megroppantani, de utána egy pillanat alatt elmúlt a fájdalom.

2018. ápr. 25. 14:11
 1/1 anonim válasza:
nem lesz baja . erősebb a gerinced annál, hogy egy ízületi " ropogtatás" kárt okozzon. túlzásba ne ess mert kopik az íz felszín bár ez is relatív valakinek kopik valakinek soha semmi baja nem lesz :)
2018. ápr. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!