Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Pár éve a nyakam megsérült de...

Pár éve a nyakam megsérült de megoldatlan a kérdés?

Figyelt kérdés

Pár éve megsérült a nyakam,háton fekve a fejem neki volt támasztva a falnak és lecsúsztam és nagyon megfeszült előre feszülve a nyakam


Fájni nem fáj a nyakam de azóta erős hányinger kerülget időnként és olyan érzés mintha el lenne törve a nyakam és nem tartaná semmmi

Erős sápadtság, beesett arc és valami leirhatatlanul rossz émelygéses rosszullét kerülget


Alapban rosszul vagyok

- ha sétálok olyan mintha a nyakam eltört volna

- ha fekszem szédülök enyhén majd egyre erősebben

- ha elkezdek sportolni az meg a halállal egyenlő körülbelül, súlyosan rontja az állapotom az ájulás kerülget


Fogalmam sincs mi sérülhetett meg

- a gerincvelő?

- az agyvelő?

- az agyba vezető erek?


Elmentem a neurológiára ahol megnéztek, azt mondták nem sérült a gerinc, biztos phszihikális a probléma

Én visszamentem mivel a panaszok nem múltak és addig harcoltam az évek alatt amig egy MRI vizsgálatot kértem és végül idén megkaptam több év után

Elmentem az MRI-re ahol megnézték a nyakam és a kisagy alsó részét is de semmi elváltozást nem láttak


Nemtudom mit csináljak mert a rosszullét a mai napig megvan, és igen erős és csak akkor nem érzem ha tele vagyok tömve nyugtatóval


Ki mit gondol mit lehetne még az ügyben tenni?


- érfestéses CT?

- gerincfestés?

- egyéb más orvosi megoldás?



2015. nov. 29. 01:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a sebészetre is és az ortopédiára is tartozik, ott is nézesd meg magadat!
2015. nov. 29. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem akarnak továbbküldeni sehova, azt mondják phszihés alapú a dolog
2015. nov. 29. 15:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell, hogy küldjenek, menj el magadtól!:)
2015. nov. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!