Eltört az ujjam?

Figyelt kérdés
Először is, nem tudom hogy jó kategóriába írom-e a kérdést, ezért is bocsi! :D Annyi lenne, hogy ma focizásnál (kapus voltam) pontosan nem emlékszem, de annyi a lényeg hogy, elég rossz helyzetben találta el a labda az ujjamat. Nem is foglalkoztam vele először. De most estére, már úgymond "duzzadt" lett, lila, és alig bírom mozgatni. Persze, tudom csak fájdalmakkal "kísérve". Annyi lenne az egész lényege, hogy el kellene-e menni az ujjamal orvoshoz? Vagy egyáltalán ez törés/repedés? Vagy csak szimplán zúzódás? (Hüvelykujj-ról lenne szó) 12/L
2018. ápr. 25. 22:19
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, kérdezni még, hogy ez csak röntgennel derülne-e ki? (Mármint az hogy mi történt pontosan az ujjamal)
2018. ápr. 25. 22:21
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát bizony ám , hogy el. Vagy mentek most az ügyeletre, vagy vársz holnap reggelig és elmész a házi gyerek orvoshoz, aztán meg a sebészetre. A héten már nem kell suliba menned.
2018. ápr. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Duzzadt, lila és nem tudod mozgatni? Naná, hogy orvoshoz kell vele menned.
2018. ápr. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!