Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mély macskamarás mellkason,...

Mély macskamarás mellkason, mellen. Ilyenkor van különösebb teendő?

Figyelt kérdés

Már nagyon sokszor martak meg macskák, ugyanis kiskoromtól mindig a közelemben voltak.

Viszont ilyen mélyen még soha.

Épp a buszmegállóba tartottam, ő jött utánam, én pedig hazakísértem. Aztán gondolt egyet és lefeküdt az út közepére, hogy simogassam. Jött egy kamion, elég nagy sebességgel, így azonnal felkaptam és oldalra álltam vele. Nem is lett volna baj, csak a nem akarok milyen jelzőt írni kamionos poénból ránk dudált. A cica el akart ugrani, én húztam vissza, mert pont a kamion alá ugrott volna. Aztán kibújt a kezeim közül úgy hogy mélyen végigmarta a mellkasom illetve kevésbé mélyen a mellem. A cicának nem lett baja.

Kinti cica.

Most megmostam a sebbet, raktam rá betadint és gézt. Esélyes, hogy kapok tetanuszt?

18 éves vagyok.


2018. máj. 13. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Nem lesz semmi bajod. Lefertőtlenítetted és kész. De mifelénk a macska megkarmol mert karma van, a kígyó meg mar.
2018. máj. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Többször jódozd le, és ha nem gyullad be,akkor nincs baj.
2018. máj. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne ez se simogattatja magát többször. Először meg akarják süketíteni, aztán elütni, meg még jól meg is húzzák a farkát.
2018. máj. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!